KÖSZÖNTJÜK AZ INGATLANOS WEBOLDALUNKON

Ingatlan közvetítés közvetítői jutalék nélkül.

 INGATLAN REFERENS

 Feladatkör:

Új és használt építésű lakóingatlanok közvetítése.

Ügyfélkőr kiépítése.

Szórólapozás.

Önálló munkavégzés.

Megbízások felvétele, ingatlanok megtekintése, értékelése. Tárgyalások szervezése és lebonyolítása, szerződéskötés.

Napi meghatározott számú új kapcsolatfelvétel, a cég szolgáltatásainak rövid bemutatása.

Ügyfélkapcsolati adminisztráció.

Munkába állás feltételei: Internet elérhetőség, digitális fényképezőgép, némi rajzkészség, mobilitás, önállóság.

Dolgozni akarjon.

Juttatások: Fix+jutalékok.

Amennyiben felkeltette érdeklődését , akkor kérem, jelezze szándékáte-mail-ben (név, lakcím, telefonszám megjelöléssel) a ingatlanosmg@gmail.com címre.

Pénzügyi tanácsadó munka

Feladatok:

·         Biztosítások, hitelek közvetítése.

·         Ajánlatok kidolgozása.

·         Pénzügyi tervezés.

·         Tanácsadás, pénzügyi elemzések készítése.

·         Új ügyfelek felkutatása.

·         Szórólapozás.

·         Piackutatás.

Elvárások:

·         Jó kommunikációs készség

·         Megbízhatóság

·         Pontosság

·         Kiváló kapcsolatteremtő készség

·         Önállóság

Munka végzés helye:

Szolnok és környéke.

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Hosszú távú munkavégzési lehetőség
  • Átlag feletti jövedelem
  • Teljes körű képzés, oktatás

Jövedelem:

·         Fix fizetés plusz jutalék.

·         Vonzó kereseti lehetőség, versenyképes jövedelem.

Amennyiben felkeltette érdeklődését akkor kérem, jelezze szándékát e-mail-ben (név, lakcím, telefonszám megjelöléssel) a ingatlanosmg@gmail.com címre.

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 1
Tegnapi: 11
Heti: 41
Havi: 228
Össz.: 120 339

Látogatottság növelés
Oldal: Karrier